files/images/articles/foto2_200x150.jpgEthernet pakalpojumi

Datu pārraides ātrums: no 1 Mb/s līdz 10 Gb/s
Transporta līmenis: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Pakalpojuma pieejamība: Optronet tīkla zonā

Ethernet pakalpojumu priekšrocības:

Lietošanas vienkāršība
Ethernet pakalpojumi tiek sniegti uz standartizētā, plaši izmantojamā un pieejamā Ethernet interfeisa pamata. Tā ir visvienkāršākā un izmaksu ziņā lētākā tehnoloģija datu pārraidei mazos un vidējos attālumos. Ethernet interfeisi ir praktiski visiem aktīvās tīkla aparatūras tipiem, tāpēc šīs tehnoloģijas izmantošana dod gala lietotājiem ievērojamu izmaksu ekonomiju, vienkāršo tīkla operācijas, administrēšanu, vadību un regulēšanu.

Ekonomiskā efektivitāte
Ethernet pakalpojumi samazina klienta kapitālizmaksas un operatīvos izdevumus trijos virzienos:

1. plašais pielietojums vairākumā telekomunikāciju produktu - kā rezultātā arī zemā tā pašizmaksa;
2. Ethernet pakalpojumi maksā lētāk kā analoģiski pakalpojumi, pateicoties pašas aparatūras, tās pakalpošanas un ekspluatācijas zemākajām izmaksām;
3. sniedzamie Ethernet pakalpojumi ļauj palielināt klienta savienojumu caurlaides spēju ar soli 1 Mb/s, kas ievērojami samazina lietotāju izdevumus tīkla infrastruktūrai, palielinot savienojumu caurlaides spēju pēc pieprasījuma, kad tas ir nepieciešams.

Elastīgums
Ethernet pakalpojumi ļauj klientiem maksimāli adaptēt infrastruktūru biznesa prasībām, kas nav izpildāms vai ir daudz dārgāks, izmantojot alternatīvas tehnoloģijas. Piemēram, caur vienīgo Ethernet interfeisu operators var savienot vairākas klienta struktūrvienības virtuālā privātā tīklā (VPN), sniegt piekļuvi tā resursiem biznesa partneriem un pakalpojumu piegādātājiem un nodrošināt ātrgaitas piekļuvi Internetam. Ethernet pakalpojumi ļauj klientam izmainīt pieslēguma parametrus (caurlaides joslas platumu) dažu minūšu laikā, dažu dienu vai pat nedēļu vietā, kas nepieciešamas izmaiņu veikšanai, ja tiek izmantoti cita veida piekļuves pakalpojumi. Pie tam, šīs izmaiņas neprasa no klienta jaunas aparatūras iegādāšanos.

Savienojums tiek īstenots, pieslēdzot abonentu ātrgaitas datu pārraides tīklam OPTRONET, kas izveidots uz optisko šķiedru līniju pamata, kuras ir ieguldītas specializētā kabeļu kanalizācijā.

Klientu tehniskais atbalsts 24 h diennaktī.

VPN risinājumi

Ja Jūsu kompānijai ir viena vai dažas filiāles, kas izvietotas Rīgas dažās vietās un Jūs gribat organizēt vienkāršu un ērtu informācijas apmaiņu starp tām, VPN pakalpojums palīdzēs Jums tikt galā ar šo uzdevumu.

OPTRON piedāvā Virtuālā Privātā Tīkla (VPN) organizēšanu ar datu pārraides ātrumu līdz 1 Gb/s uz optiskā ātrgaitas datu pārraides tīkla OPTRONET bāzes.

Datu pārraides ātrums: no 1 Mb/s līdz 10 Gb/s
Transporta līmenis: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Pakalpojuma pieejamība: Optronet tīkla zonā

VPN ir optimāls risinājums pret aizturēm jūtīga trafika (balss, video) un konfidenciālas korporatīvās informācijas pārraidei.

Viss trafiks, pārraidāms starp VPN dalībniekiem, tiek pārraidīts aizsargātā režīmā uz darbojošo informācijas aizsardzības standartu pamata. VPN priekšrocības visredzamāk izpaužas, apvienojot teritoriāli sadalītus datoru tīklus, piemēram, lai savienotu centrālo kompānijas biroju ar tā filiālēm. Virtuālais kanāls ļauj apvienot biroju lokālus tīklus un iestāžu ATC un organizēt vairākus sakaru kanālus, tajā skaitā arī Internet-piekļuvi.

Tāda veida tīkla organizēšana nodrošina daudz mazākas izmaksas, labu mērogošanu un aizsardzību, kā arī lietotāju darbību kontroli.

Katrs tīkla uzbūves projekts, neskatoties uz tipveida risinājumu pielietošanu, ir individuāls.

Saviem klientiem SIA "OPTRON" nodrošina tehnisko atbalstu 24 h diennaktī.

Uzziniet vairāk!
Klientu apkalpošanas dienests 67150000

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.