files/images/articles/project1_300x220_206x151.jpgSIA “OPTRON” piedāvā projektēšanas pakalpojumus uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar ēku projektēšanu, rekonstrukciju; ēku, ceļu un cita veida būvju celtniecību. 

SIA “OPTRON” piedāvā maģistrālo un sadalošo telekomunikāciju un elektrisko tīklu (līdz 20,0 kV) projektu izstrādes pilnu darbu kompleksu, sākot ar trases izvēli un topogrāfiskajiem mērījumiem, beidzot ar pilnīgu projekta dokumentācijas saskaņošanu un apstiprināšanu visās nepieciešamajās instancēs. 

SIA “OPTRON” ir ievērojama pieredze projektēšanas darbu veikšanā tehniski sarežģītajos apstākļos Vecrīgas teritorijā, Liepājā, Ventspilī un citās Latvijas pilsētās, kā arī starp pilsētām. 

Mūsu speciālisti ir izstrādājusi projektus un turpina veiksmīgu sadarbību ar tādiem Latvijā plaši pazīstamiem uzņēmumiem, kā SIA “Latvijas Mobilais Telefons”, SIA “Latteleсom”, SIA “Citrus Solution”, SIA “Tele2”, SIA “Baltсom TV” u.c. Mūsu klienti vienmēr ir apmierināti ar projektu izpildes termiņiem un kvalitāti. 

Tehniskos projektus ir iespējams izstrādāt gan atsevišķi, gan arī kompleksā ar telekomunikāciju un elektrisko sakaru līniju celtniecības darbiem. 

Uzziniet vairāk!
Zvaniet 67159422

Mūsu mājas lapā tiek lietotas sīkdatnes. Turpinot iepazīties ar šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.