files/images/articles/HPIM0600_200x150.jpgKatru gadu SIA “OPTRON” projektē un ierīko vairākus desmitus kilometru pazemes kabeļu komunikācijas. 
SIA “OPTRON” ir visas nepieciešamās licences būvdarbu veikšanai, vadīšanai un uzraudzībai. Uzņēmuma darbinieki regulāri iziet apmācību kursus par jaunākajām celtniecības tehnoloģijām, ko apliecina iegūtie sertifikāti, tai skaitā arī lokālajai kabeļu ieguldīšanai ēkās.
Uz doto brīdi SIA “OPTRON” pārvalda jaunākās kabeļu kanalizācijas izbūves un ātras kabeļu ieguldīšanas tehnoloģijas. No 1998.gada SIA “OPTRON” speciālisti dod priekšroku principiāli jaunai kabeļu kanalizācijas sistēmas celtniecības tehnoloģijai, kurai pamatā ir īpaši ieguldīta caurule un slēptās kabeļu kameras. Šīs tehnoloģijas izmantošana ļauj veidot elastīgas sistēmas ar lielu kabeļu ietilpību, pamatojoties uz ūdensnecaurlaidīgu kabeļu kanalizāciju un īpaši drošiem, viegli un ātri rekonfigurējamiem un pieaudzējamiem kabeļu tīkliem, tādējādi samazinot izmaksas un saīsinot celtniecības ilgumu salīdzinājumā ar tradicionālajām kabeļu kanalizācijas celtniecības tehnoloģijām. Izmantotā tehnoloģija ir derīga gan optisko un vara sakaru kabeļu, gan elektrokabeļu ieguldīšanai.

SIA “OPTRON” rīcībā ir visa nepieciešamā modernā celtniecības un tehnoloģiskā aparatūra pilna cikla darbu veikšanai:

- celtniecības darbi (ekskavatori, iekrāvēji, kravas automašīnas, beztranšeju celtniecības aparatūra u.c.);

- kabeļa iepūšana (specializēti kompresori, iekārtas kabeļu ieguldīšanai ar iepūšanas metodi); 

- kabeļa ievilkšana tradicionālajā kabeļu kanalizācijas sistēmā;

- kabeļa piekare pa elektropārvades līniju vai dzelzceļa kontakttīkla balstiem;

- optisko sakaru līniju montāža (augstas klases speciālās tehnoloģiskās iekārtas optisko šķiedru metināšanai un kontroles mēraparatūra optisko šķiedru testēšanai).

Uzziniet vairāk!
Zvaniet 67159422

Mūsu mājas lapā tiek lietotas sīkdatnes. Turpinot iepazīties ar šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.