Kāpēc nekustamo īpašumu attīstītājam ir izdevīgi sadarboties ar SIA „OPTRON”?

Galvenais mērķis attīstītāju biznesā - izdevīgi ieguldīt naudu, tātad atmaksāt visus izdevumus un gūt peļņu.

Attīstītāju darbība sevī ietver šādus etapus: attīstītājs iegādājas (īrē) zemes gabalu, izstrādā projektu, nodrošina infrastruktūras komunikāciju ierīkošanu, būvē objektu. Pēc tam var rīkoties dažādi - vai nu izīrēt atsevišķus birojus, vai arī ēku kopumā. Var arī pārdot sev piederošo nekustamo īpašumu. Jebkurā gadījumā posmā starp naudas ieguldīšanu un lēmuma pieņemšanu - ko darīt tālāk ar uzcelto objektu, vajag parādīties tā saucamajai pievienotajai vērtībai. Objekta pievienotās vērtības lielums būs atkarīgs arī no mūsdienīgu telekomunikāciju esamības (tajā skaitā citu funkciju vājstrāvas tīklu esamības), šo tīklu būvētāja zīmola un uzņēmuma, kurš objektā piedāvās sakaru pakalpojumus un apkalpošanu, svarīgas ir arī izmantojamās tehnoloģijas un, protams, šīs projekta daļas reklāmas kampaņas. 

Sadarbība ar uzņēmumu „OPTRON” palīdzēs attīstītājam nozīmīgi palielināt pievienoto vērtību, jo SIA „OPTRON” ne tikai piedāvā kompleksus risinājumus ēkas telekomunikāciju un inženiersistēmu projektēšanā, montāžā un turpmākā apkalpošanā, kas, neskaitot telekomunikāciju tīklus, sevī ietver arī ugunsdrošības, apsardzes un videonovērošanas sistēmas, kā arī elektrotīklus. Lai palielinātu projektu pievilcību, SIA „OPTRON” piedāvā pieslēgt visas būvniecības stadijā esošās ēkas pie maģistrālā telekomunikāciju optiskā tīkla “OPTRONET®”. Pamatojums apgalvojumam, ka tas garantē jebkura projekta pievilcības palielināšanos, ir šāds: “OPTRONET®” ir unikāls telekomunikāciju optiskais tīkls, kam nav analogu Latvijā. Tīkla piedāvātās iespējas kopā ar augsti kvalificētu un uzticamu personālu, SIA „OPTRON”, kā telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējam, ļauj garantēt telekomunikāciju pakalpojumu lietotājiem augstu apkalpošanas līmeni.

Attīstītāja izdevīgums ir acīm redzams - visus darbus, sākot no kabeļu kanalizācijas infrastruktūras izbūves līdz elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanai, veic viens uzņēmums- viens līgums, viena atbildība.

Ko iegūst nekustamo īpašumu attīstītājs, sadarbojoties ar SIA „OPTRON”?
Būvniecības teritorijas pievilcīguma paaugstināšana pēc pasūtītāja projekta (zemes nomnieka, īrnieka biroju segmentā un dzīvokļu īpašnieka) un piedāvājamo objektu likviditātes paaugstināšana, izveidojot celtniecības zonā jaunākās paaudzes universālu, daudzfunkcionālu tīklu uz pazemes maģistrālā un iekšējo optisko šķiedru kabeļu sakaru tīkla bāzes.

Attīstītāja ieguvums - laika un resursu ekonomija, lielāka drošība, garantija par darbu kvalitāti, pakalpojumu kvalitāte, finansiāls izdevīgums.

SIA “OPTRON” labprāt uzņemsies Jūsu ieplānotā būvniecbas objekta ģenerāluzņēmēja pienākumus, kas saistīti ar visiem veicamajiem vājstrāvu tīklu darbiem, kā rezultātā Jums nevajadzēs tērēt liekus laika resursus, saistoties ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem.
 

Piedāvājam ārējo un iekšējo vājstrāvu tīklu projektēšanas pakalpojumus.

Vienā projektā uzreiz var apvienot ārējo un iekšējo sakaru tīklu projekta izstrādi.

Veicam inženiertīklu būvniecību un nodošanu ekspluatācijā.


Galvenie kritēriji, veicot inženiertīklu būvniecību, ir drošība un kvalitāte.

Mēs piedāvājam visa veida optisko, vājstrāvu un elektrotīklu montāžas darbus.

Visus iekšējos tīklus izbūvē viens uzņēmējs, nav jāslēdz atsevišķi līgumi par katru pakalpojumu.

1.optiskais tīkls
2.telefonijas un datortīkli
3.videonovērošana
4.video un audio namruņi (domofoni)
5. ugunsdrošības un apsardzes signalizācija
6.piekļuves kontrole
7.dūmu noplūdes sistēmas automātika (DSN)

Ņemot vērā mūsu izbūvēto tīklu kvalitāti, spējam nodrošināt biznesa kvalitātes Telekomunikāciju pakalpojumus gan biroju, gan arī dzīvojamajās ēkās.

Jums nav jāslēdz līgumi ar vairākiem pakalpojumu sniedzējiem. SIA “OPTRON” sniedz gan pilna spektra telekomunikāciju pakalpojumu klāstu, gan arī 24h klientu tehniskā atbalsta dienestu.

SIA "OPTRON" turpina sadarbību arī pēc objekta nodošanas ekspluatācijā, uzņemoties turpmāko tehnisko uzraudzību, tīklu apkalpošanu un remontu.

Mēs esam ieinteresēti tīklu kvalitātes nodrošināšanā, lai spētu piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus.

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.