files/images/articles/patch1_234x281.jpgOptiskie pačkordi optisko šķiedru kabeļu tīklos tiek izmantoti aparatūras savienošanai ar krospaneļiem vai atsevišķu šķiedru krosēšanai savā starpā. 
Pasaulē atzītākā optisko pačkordu izgatavošanas tehnoloģija ir tehnoloģija ar optiskās šķiedras ielīmēšanu konektorā, izmantojot daudzkomponentu epoksīda līmi, ar tai sekojošu šķiedras slīpēšanu un pulēšanu.
SIA “OPTRON” Latvijā jau kopš 2000.gada pēc šīs tehnoloģijas rūpnieciski izgatavo jebkura garuma optisko šķiedru pačkordus un pigtailus ar konektoriem pēc pasūtītāja izvēles. Sakarā ar pieprasījuma pieaugumu SIA “OPTRON” ir modernizējis savu ražotni, tā ir apgādāta ar visu nepieciešamo ātrai un kvalitatīvai montāžai un testēšanai. Praksē pārbaudītā ražošanas tehnoloģija, izmantojot komponentus no pasaulē atzītiem ražotājiem, ļauj nodrošināt pilnīgu izgatavotās produkcijas parametru atbilstību starptautiskajiem standartiem. Katram pačkordam tiek pievienota mērījumu pase.

SIA “OPTRON” piedāvā:

Optisko pačkordu un pigtailu ražošana pēc pasūtījuma ar šādiem konektoru tipiem: SC/PC SM; SC/PC MM; ST/PC SM; ST/PC MM; FC/PC SM; FC/PC MM; LC/PC SM; LC/PC MM.
Optisko pačkordu izgatavošana gofrētā aizsargcaurulē ar diametru 7;10;12;16;20;25;32 mm.
Konektoru montēšana, izmantojot klienta materiālus.
Iespēja pasūtīt optisko kabeli ar šķiedrām (2-24) piemontētiem konektoriem pēc pasūtītāja izvēles (Uni Tube Fiber Optic Cable).
Klients var pasūtīt pačkordus un pigtailus ar cita veida konektoru tipiem (piem., SC/APC; FC/APC; MTRJ; SMA; MU; E2000), kurus mēs piegādāsim no saviem sadarbības partneriem - pasaulē vadošiem ražotājiem.

Standarta garumu pačkordi tiek piedāvāti no uzņēmuma noliktavas Rīgā. 

Pasūtījumu izgatavošanas laiks - no vienas diennakts (atkarībā no pasūtījuma apjoma). 
Garantijas termiņš - 1 gads. 

 

Uzziniet vairāk!
Zvaniet 67159426

Mūsu mājas lapā tiek lietotas sīkdatnes. Turpinot iepazīties ar šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.