Strukturētā kabeļu sistēma (SKS) – ēkas infrastruktūras fiziskais pamats, kas ļauj apvienot vienotā sistēmā dažādas nozīmes informatīvos tīkla servisus: lokālos telefonijas un datortīklus, drošības, videonovērošanas sistēmu utt. Bieži vien šie servisi uzņēmumos ir izdalīti.

SKS ir hierarhiska kabeļu, kas ir instalēti ēkā vai ēku grupā, sistēma, kura, savukārt, sastāv no stukturālām apašsistēmām. Tajā ietilpst vara un optiskie kabeļi, krospaneļi, savienojošie pačkabeļi, adapteri, rozetes, kā arī papildus aprīkojums. Visi SKS elementi tiek integrēti vienotā kompleksā (sistēmā) un tiek ekspluatēti saskaņā ar noteiktām prasībām.

Strukturēto kabeļu sistēmu projektēšanas un montāžas pakalpojumu pakete iekļauj sevī šīs sistēmas projektēšanu un izveidi saskaņā ar standartu prasībām - EIA/TIA-568С Commercial Building Telecommunications Wiring Standard (ASV standarts); ISO/IEC IS 11801-2002 Information Technology. Generic cabling for customer premises (starptautiskais standarts); CENELEC EN 50173 Information Technology. Generic cabling systems (Eiropas standarts).
Minēto sistēmu galvenās pazīmes ir mērogošana, vienkārša strukturēšana, universālums un iespēja elastīgi palielināt jaudu.

 
Projektēšana. SIA “OPTRON” darbiniekiem ir plašas praktiskās iemaņas strukturēto kabeļu sistēmu un tīklu projektēšanai.

Montāžas darbi. Mūsu speciālisti kvalitatīvi un īsos termiņos var veikt ne tikai lokālo datortīklu un sakaru tīklu instalāciju un montāžu gan uz optisko sakaru līniju, gan uz vītā pāra (Cat 5e, Cat 6, Cat6a), gan optisko tīklu pamata, bet arī veikt pilsētas un cita veida arhitektūru optisko tīklu montāžu.

Tehniskā apkalpošana. Piedāvājam plaša spektra servisa apkalpošanu uzstādītajām sistēmām un aparatūrai. Mūsu mērķis - sniegt pasūtītājam pilnu pakalpojumu kompleksu objekta tehniskajai apkalpošanai garantijas un ārpusgarantijas periodā. Pēc izvēles piedāvājam dažādus apkalpošanas modeļus.

Uzziniet vairāk!
Zvaniet 67159422

Mūsu mājas lapā tiek lietotas sīkdatnes. Turpinot iepazīties ar šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.