files/images/articles/Logo_R_200x79.jpgSIA “OPTRON” ir publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operators un telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs (individuālā licence Nr. Т10011). Lai nodrošinātu ātrgaitas datu, video un balss pārraidi, Internet pakalpojumus, kā arī piekļuvi starptautiskajiem publiskajiem datu pārraides un telefonijas tīkliem, SIA “OPTRON” ir uzbūvējis un nepārtraukti paplašina savu pazemes kabeļu kanalizācijas un kabeļu tīklu OPTRONET®. Tīkls aptver Rīgas centru, galvenās maģistrāles un mikrorajonu galvenās ielas.

Uzņēmuma īpašumā jau ir apmēram 200 km specializētās optiskās kabeļu kanalizācijas Rīgā, un vēl daži simti kilometru izbūvēti mūsu klientiem. OPTRONET® tīkls tiek paplašināts katru gadu, izbūvējot gan maģistrālās līnijas pa Rīgas pilsētu, gan ievadus ēkās, dažādos biznesa centros un atzarojumus, lai nodrošinātu kvalitatīvus telekomunikāciju pakalpojumus uzņēmuma klientiem. 

SIA “OPTRON” klienti ir mobilo sakaru operatori, Internet pakalpojumu sniedzēji, lielākās Latvijas komercbankas, valsts iestādes, lielie un vidējie privātuzņēmumi.

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.