SIA „OPTRON” sakarā ar darbības paplašināšanos aicina pievienoties savai komandai:

Pārdošanas speciālistu

Pienākumi:

  • pārdot pakalpojumus un produktus;
  • veidot jaunus kontaktus un sadarbības iespējas, atrodot ilgtermiņa klientus;
  • aukstie zvani, lietišķā sarakste, uzņēmuma pakalpojumu prezentācija klientiem un tikšanās klātienē;
  • personīgā pārdošanas plāna izpilde;
  • klientu datu bāzes pārzināšana un komercpiedāvājumu izveide;
  • cieša sadarbība ar citām uzņēmumu grupas struktūrvienībām un darbiniekiem;
  • došanās komandējumos.

 Prasības:

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • pozitīva pieredze pārdošanas jomā (pieredze telekomunikāciju jomā un B2B segmentā tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • spēja strādāt ar vairākām uz Windows balstītām lietojumprogrammām (CRM, SAP);
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas (gan rakstiski, gan mutiski), labas angļu valodas zināšanas;
  • iepriekšējas zināšanas par telekomunikāciju nozari tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • labas komandas darba un komunikācijas prasmes;
  • vadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • elastīgu, radošu un aizraujošu darbu starptautiskā vidē;
  • profesionālās un karjeras attīstības iespējas;
  • draudzīgu atmosfēru;
  • ceļošanas iespējas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu + prēmijas par amatam noteiktās veiktspējas rādītāja (KPI) sasniegšanu;
  • darba tālruni, datoru;
  • pilna laika darbs (RETN birojs "OPTRON" Rīgā).

Jūsu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, ar pretendējamā amata norādi sūtiet pa e-pastu: info@optron.lv.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju.

Klientu apkalpošanas speciālists

Pienākumi:

  • Elektronisko sakaru pakalpojumu līgumu dokumentācijas kontrole;
  • Darbs ar bilinga sistēmu: savlaicīga informācijas ievadīšana par klientiem, līgumiem, pieslēgumiem, tarifu izmaiņām u.c., ienākošo maksājumu atzīmēšana, pakalpojumu rēķinu un pieņemšanas-nodošanas aktu sagatavošana;
  • Rēķinu izrakstīšana un kontrole, detalizētu atskaišu sagatavošana, pārbaude un nosūtīšana klientiem;
  • Debitoru kontrole;
  • Klientu pieprasījumu par izrakstītajiem pakalpojumu rēķiniem apstrāde;
  • Izejošo rēķinu korekciju nodrošināšana.

Prasības:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā (pēdējo kursu students) izglītība (vēlams tehniskajā/finanšu sfērā);
  • Pieredze telekomunikāciju sfērā (liela priekšrocība);
  • Pieredze darbā ar bilinga sistēmām (liela priekšrocība);
  • Labas MS Office lietotāja prasmes un zināšanas;
  • Uz klientu orientēta, aktīva persona ar lietišķās etiķetes zināšanām;
  • Labas vācu valodas zināšanas mutiski un rakstos (liela priekšrocība);
  • Labas krievu un angļu valodas zināšanas mutiski un rakstos.

  • Darbu lielā starptautiskā uzņēmumā;
  • Atalgojumu atkarībā no pārrunu rezultātiem;
  • Iekšējās apmācības, iespēju profesionālai un karjeras izaugsmei;
  • Birojs atrodas A.Deglava ielā 73, Rīgā.

Jūsu CV un motivācijas vēstuli angļu vai krievu valodā  ar pretendējamā amata norādi sūtiet pa e-pastu: info@optron.lv

Mūsu mājas lapā tiek lietotas sīkdatnes. Turpinot iepazīties ar šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.